top of page

Group

Public·88 members
Micah Rams
Micah Rams

Ronan By Anna Castor



Distinguished Principal's List: Madeleine H. Abram, Katelyn I. Baker, Jack R. Beasley, Shayla M. Bonzelet, Allison N. Bossler, Andrew G. Boucard, Julia A. Bowersox, Luke K. Bowman, Brooke S. Boyd, Madison E. Boyer, Nathan C. Brandt, Christopher C. Byler, Pollyana T. Canete, Stephanie N. Castor, Troy W. Cope, Bode V. Daub, Jaylynn T. Davis, Mallory A. Davis, Brice K. Dechert, Jose Carlos Diaz Peon Gonzalez Pacheco, Emma K. Dissinger, Zachary R. Dove, Emma N. Durning, Jason R. Eberhart, Victoria M. Echternach, Miles P. Engler, Destiny R. Erickson, Angel A. Escotto, Hope A. Fischer, John A. Fitzgibbons, Juliette M. Forry, Cedric J. Francois, Jonas W. Funk, Benjamin W. Garman, Taina D. George, Madeline G. Gingrich, Makenna P. Good, Maria L. Gross, Eli Z. Gryboski, Patrick T. Hansell, Reaghan E. Harvey, Megan N. Heagy, Susannah J. Heister, Zachary T. Herzog, Daniele G. Hess, Olivia G. Hitz, Alexander H. Hoang, Carissa J. Hower, Ethan R. Hower, Gavin E. Hower, Madeleine N. Hower, Raeann L. Johnston, Isabella J. Kelly, Derek J. Kern, Richard M. Kirby, Jr., Riley S. Kleinfelter, Kerrigan D. Klopp, Elizabeth G. Knapp, Matthew C. Knoster, Hannah E. Koehler, Tori A. Kramer, Halley J. Kucirka, Paola L. Lebron Muniz, Alexis J. Lesher, Angel L. Madera, Jr., Kinsey M. Maes, Zachary R. Marsden, Alexis P. Martin, Briseida Martinez Mejia, Tylette S. Martinez, Collin R. McLaughlin, Lauren E. Meisenhelter, Cole G. Miller, Isabella C. Miller, Todd R. Moore, Jr., Chloe A. Morley, Katherine M. Morris, Elaine Muldoon, Kyle M. Myer, Paige N. Peiffer, Isa M. Pellegrini, Carson M. Perlaki, Kara J. Peterschmidt, Hannah E. Popejoy, Brianna L. Rainal, Angeliyah D. Rodriguez, William R. Sheffield, Tsering D. Sherpa, Makayla C. Sherrid, Katalyna I. Shirk, Cordelia L. Sholly, Harmanpreet Singh, Dominique J. Smith-Rodriguez, Kimberly J. Speece, Daniel R. Stebbins, Miranda J. Steffy, Katelyn N. Swan, Doris J. Swanger, Jordan L. Taft, Anthony C. Tornetta, Danna P. Torrenegra, Dylan M. Tull, Gerik J. Urban, Sean-Edward L. Varner, Regan K. Vukovich, Eric P. Wawrzyniak, Ian M. Weaber, Claudia R. Weddle, Allison N. Whitman, Rachel E. Whitmoyer, Kaitlyn X. Wilburn, Kaylee A. Wilson, Kendall N. Wise, Courtney A. Wysokowski, Rhys D. Yeatter, Grace K. Young, Mary Elizabeth Zakrzewski, Kathryn L. Zellers and Benjamin R. Zimmerman.




Ronan by Anna Castor



Principal's List: Grant C. Allwein, Marielis G. Andujar Rodriguez, Morgan L. Arnold, Ilerioluwa A. Ayo-Faleye, Kenshin J. Barletta Velazquez, Kyreana T. Barrett, Emily N. Beard, Nathaniel R. Bell, Kolby J. Bennett, Mark A. Billman, Hunter M. Bojanic, Paige N. Boyd, Skyler K. Brouse, Megan E. Carpenter, Thomas P. Chobanoff, Eliana J. Clemens, Luis A. Cruz Mercado, Cameron S. Davis, Sydney Donnachie, William B. Earp, William R. Eddy, Bryce A. Eisenhauer, Jason A. Erb, Annika M. Evans, Nagely N. Figueroa Vazquez, Andrew P. Foltz, Emily C. Ford, Allison N. Freshley, Natalie R. Gartside, Charles W. Gaumer Jr., Shannon M. Gehman, Dianna L. Gotta, Abigail R. Greenawalt, Sierra L. Gunnells, Lance T. Hains, Paij N. Hall, Addie E. Harvey, Fares T. Hassan, Cyja J. Hepler, Eliezel Heredia, Jordan R. Hibshman, Braiden R. Hitchings, Blake M. Hoke, Andrew P. Holland, Madison S. Hopple, Madison E. Johnson, Amani L. Jones, Jazmine E. Kearns, Karaigan C. Kern, Aaron J. Krall, Kyle D. Kreider, Owen B. Kreider, Morgan C. Kreifels, Jonathan D. LaBarbera, Jacob S. Lambie, Kayla-Mackendize E. Landeck, Paolo M. Lara, Serenity N. Lee, Jameson G. Lesher, Jason A. Lindsey, Ella Longenecker, Jocelyn N. Lopez, Annarose Lyter, Barnabas T. Malawi, Jr., Caroline J. Manbeck, Joseph M. McClain, Jr., Joshua D. McConnell, Christina M. McCumber, Karolay Mendez Suarez, Samantha M. Michael, Brady T. Miller, Kylan A. Miller, Walter G. Miller IV, Allison J. Mosher, Zackary R. Nace, Victoria E. Nazeeri, Alyssa M. Nye, Haley N. Patel, Nilesor Y. Perez Diaz, Gabriela R. Ponce, Zachary M. Priore, Audra L. Pundt, Cade M. Rambler, Miguel A. Ramirez, Jr., Mia R. Reigert, Andrew S. Reinhart, Blake A. Ressler, Ashlyn M. Rhodes, Brenda M. Rivera Rivera, Victoria M. Roberts, Mackenzie A. Roush, Lauren A. Russo, Jonathan P. Schlarb, Amber E. Schneck, Ryan J. Scicchitano, Kathryn E. Sedgwick, Elson O. Sek, Jorden T. Shuey, Charles A. Shutter, Abby A. Smith, Melina N. Smith, Gracie L. Snyder, Mitchell E. Spittle, Jawuan L. Stewart, Gabriel D. Stover, Channa N. Sythong, Emma L. Trimble, Sara Varela, Morgan N. Vila, Roman M. Voskoboynikov, Brandon D. Walker, Joshua T. Weatherill, Amanda V. Wise, Josiah J. Wyatt and Karen Zheng.


Distinguished Principal's List: Alexander R. Andreozzi, Marissa M. Arnold, Addison G. Atkins, Jake N. Barrett, Rachel M. Batra, Ian D. Benard, Emily C. Bixler, Erin J. Bogdanovich, Ryan M. Bonin, Trinity P. Bowman, Hailey M. Bowser, Adam Brightbill, Carter J. Bucks, Aran R. Bybee, Kirah A. Carpenter, Madeline R. Casey, Myah A. Chapman, Karen Charleston, Serena A. Cheng, Aaron T. Ciccone, Justin T. Cruise, Emily R. Curtin, Dakota N. Deardorff, Dalia S. Diaz-Zorrilla, Luke T. Drain, Brody J. Dunlop, Gage M. Ebersole, Enzo J. Emerich, Andrew W. Gates, Samantha R. Gerhart, Viraj N. Govani, Taylor A. Gunnells, Cameron M. Hain, Brooke C. Halinar, Aidan B. Hanley, Olivia G. Harnish, Bradley W. Hinegardner, Emma K. Holzman, Logan J. Horn, Emma M. Iceman, Hanna E. Kern, Brian J. Kiss, Kaitlin M. Kline, Kaitlyn J. Knapp, Peyton B. Kolovani, Hallie M. Koslowski, Christopher V. Kramer, Amanda R. Laucks, Desiree N. Leffler, Alexis D. Men, Morgan A. Menser, Ian M. Morley, Caroline V. Muller, Brennan C. Mulligan, Jackson S. Muraika, Kyle M. Nazarchuk, Dalton J. Oellig, Maria Y. Perez, Kyle J. Poorman, Madison N. Rambler, Grace E. Redclift, Carter F. Reinbold, Evan R. Reiner, Emma A. Richwine, Grant K. Ruhl, Nathaniel E. Shaeffer, Hannah C. Shirey, Hajra Sohail, Alexis D. Steele-Hackenberg, Emily L. Swanger, Morgan T. Thomson, Gabriel E. Tobias, Nina T. Tran, Derrick J. Via, Samantha M. Waller, Krysta M. Weik, Trent M. Zeller, Rory L. Zimmel and Zachary A. Zimmerman.


Principal's List: Jolly Abouseif, Kyle J. Arnold, Luke C. Arnold, Ryan W. Bernard, Tyler C. Bradley, Abigail G. Bragunier, Kayla E. Brooks, Madyson C. Brown, Noah R. Brown, Kezia M. Burkholder, Rachel M. Burress, Kirsten S. Carpenter, Eli M. Claman, Johnathan S. Conn, Alyssa I. Conner, Casey A. Cook, Nadegda T. Dolbun, Reuben F. Donley, Emanuel X. Espinosa, Ilena N. Faiola, Stephen J. Fessler, Nathan R. Fichthorn, Mauricio A. Flores Juarez, Belen G. Garcia Lopez, Dana Garcia, Scott R. Garrett, Jaelyn R. Getz, Shakura M. Govan, Kaiya J. Harbay, Tyanna A. Himelright, Jacqueline M. Huber, Trey R. Kalbach, Hailee O. Keener, Holly J. Kehler, Julianna M. Keppley, Ashley M. Laczi, Jenna M. Lagyak, DeAndre L. Lee, Amber R. Levengood, Hanna G. Lewis, Reese D. Lodwick, Mellony N. Lusher, John E. Lux IV, Taylor A. Lyter, Grace A. McDaid, Maxwell G. Mesaros, Katrina N. Miller, Owen G. Miller, Kathryn N. Mitchell, Syed Monzareen, Mayah A. Morales, Katherine E. Mowery, Mary J. Moyer, Shyann M. Neal, Aislynne N. Nelson, Jeffrey N. Nettey, Andrew D. Nyman, Thomas A. Orr, Camryn M. Putt, Noah D. Rhoades, Kohl P. Rhoads, Gabriella M. Ronald, Alex J. Shutter, Nathan W. Shutter, Priya R. Singh Bhullar, Daniel E. Smith, Kelande Succes, Mackenzy L. Thomas, Alexa M. Troain, Meredith R. Urban, Jonathan R. Walborn, Avery L. Waldron, Kaela L. Weaver, Madalynn D. Weidle, Shane E. Wenrich, Hannah E. Woelfling, Meghan E. Yingst and Emily K. Yoder.


Distinguished Principal's List: Clare Aitken, Eleanor G. Allwein, Elaina K. Arnold, Emily D. Binkley, Alicia A. Blizzard, Sarah K. Bogdanovich, Jordan D. Brown, Roberto N. Burbano Pozo, Nathaniel C. Cavic, Sarah M. Curtin, Huy Q. Dang, Casey A. Emler, Morgan T. Engler, Ryan J. Firestone, Valerie N. Forry, Anne E. Gerhart, Alexis P. Gettle, Luke C. Hains, Olivia G. Hains, Adam T. Hartman, John J. Hayes, Brooke R. Heagy, Andrea Hernandez Rodriguez, Brittney R. Herrero, Coral A. Hetrick, John W. Hoffman, Collin L. Jones, Pamela J. Kapolka, Noah R. Keeney, Morgan A. Kreider, Amber M. LaGrelius, Taylor N. Laliberte, Darin C. Le, Grace M. Marsden, Cassandra A. Martin, Makayla R. Miller, Tanner R. Miller, Sarah K. Moreland, Kaitlyn E. Morgan, Elizabeth R. Nazeeri, Joseph B. Plizga II, Trevor R. Quarry, Adam D. Rakow, Maya L. Reed, Jayleen C. Rivera, Jade B. Rolon, Joshua H. Rudd, Sara V. Russo, Chad M. Ryland, Avinash R. Saraiya, Mackenzie N. Sattazahn, Stephan W. Schmidt, Jr., Silvia S. Sdary, Brianna A. Shay, Kailey M. Snyder, Kathleen A. Steckbeck, Blake A. Thomson, Dylan J. Walborn, Kirsten Waldron, Christopher S. Werner, Joshua T. Wildonger, Rachel L. Witherite, Adam T. Wolfe and Helen Zheng.


Principal's List: Alonzo L. Apple, Jr., Erin M. Becraft, Heather A. Becraft, Casey L. Bender, Mason C. Billman, Nicholas A. Blandy, Joey D. Brewer, Quinn T. Campbell, Joseph S. Carpenter, Austin Davis, Noah X. Desiderio-Brenner, Maria Fernanda Diaz Peon Gonzalez Pacheco, Angelique G. Dimond, Noah A. Ditzler, Robert H. Donley, Gracen M. Donmoyer, Brock M. Eisenhauer, Catherine E. Flocken, Ronan E. Frank, Taylor A. French, Keishla M. Garcia, Alondra J. Gonzalez, Owen M. Gonzalez, Meghan D. Harris, Abbey L. Hartman, Alexis C. Hartman, Darren M. Hitz, Nicole K. Hockley, Frank G. Honey, Jacob P. Kelly, Kylie Kramer, Ashlyn R. Krueger, Jeffrey C. Laney, Deva S. Leach, Evan T. Locker, Adam B. Loehr, Esther Louis, Cullen A. Maes, Emily F. Mancini, Elizabeth F. Manos, Hannah M. McCurdy, Autumn N. Miller, Dylan M. Miller, Anabel Moronta, Makayla J. Nace, Regina I. Oda, Wyatt J. Peeler, Mackenzie L. Peiffer, Michael J. Pidgorodetskiy, Samuel J. Rainal, Leticia M. Ramirez, Zoe M. Shay, Casey L. Shillabeer, Ryan A. Sholley, Jacynda A. Shuey, Aegina V. Sierra, Daniel A. Smith, Rafael A. Sorrentini Bajandas, Alexander M. Stoner, Maryorie B. Tirado Ramos, Nathan S. Trovinger, Samantha R. Ulrich, Isaac U. Vera, Phong T. Vo, David C. Webster, Hannah M. Weddle, Bryan A. Wike, Kiara B. Williams and Daniel J. Yost. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

  • tpeters20
  • Max Henty
    Max Henty
  • Chris Hemstone
    Chris Hemstone
  • Check Balance
    Check Balance
  • Anastasy
    Anastasy
bottom of page